דודי חשמל בזכרון יעקב

אמנם בדירות חדשות החוק מחייב התקנת דוד שמש, אך ברגע שמגיע הזמן להחליף את הדוד ניתן לשקול התקנת דוד חשמלי במקומו. אמנם דוד חשמלי אינו מביא לחיסכון בחשמל כמו דוד שמש אך מחיר הדוד וגם מחיר התקנתו הם נמוכים יותר. כמו בכל רכישה, כדאי לשקול את כל האפשרויות העומדות לרשותכם ואז להחליט. ניתן להתייעץ גם עם בעלי מקצוע אשר מכירים היטב גם דודי שמש וגם דודי חשמל ומיומנים בהתקנת שני סוגי הדוודים. "סולאר ג'ינו" היא חברה העוסקת שנים בשיווק דודי חשמל בזכרון יעקב ואזור הצפון ועובדיה ישמחו לייעץ בכל שאלה.

למה לשים לב לפני קבלת החלטה

כיוון שדוד, בין אם דוד חשמלי ובין אם דוד שמש, הוא רכישה לטווח ארוך, כדאי לשקול היטב את סוג הדוד הרצוי לכם. דוד חשמלי המותקן בתוך הדירה מוזיל את עלות ההתקנה לעומת התקנה על הגג. עם זאת, חשוב לבדוק האם בדירה ישנם תנאים מתאימים להתקנת דוד. ראשית נדרש די מקום להכלת הדוד. מומלץ שהדוד יהיה מונח במאונך ולא במאוזן כי כך המים מתחממים בצורה טובה יותר. גם התקנת הדוד קרוב לברז תביא לניצול טוב יותר של המים החמים ותימנע את התקררותם בדרך מן הדוד אל הברז. התקנת דוד חשמלי תשתלם לכם במיוחד כאשר מדובר על דירה להשכרה בה לא אתם משלמים את חשבון החשמל, לכן, בדקו האם יש באפשרותכם להתקין דוד חשמלי בדירה.

לרכוש דוד איכותי עם תו תקן

דודי חשמל בזכרון יעקב ובכלל הם השקעה ארוכת טווח ולכן לא כדאי להתפשר על איכות. בחרו רק דודי חשמל עם תו תקן, כאלה שעומדים בדרישות המחמירות של מכון התקנים. חשוב שהחומר ממנו עשוי הדוד והמנגנון יהיו איכותיים כך שחום המים ישמר זמן רב ככל האפשר וכדי שלא תצטבר במהירות אבנית שתסתום בסופו של דבר את הצינורות. חשוב לא פחות מכך לבחור מתקין מנוסה ומקצועי. בחרו רק מתקין מורשה, מתקין בעל שם ובעל ניסיון שיספק לכם אחריות על הדוד לכמה שנים ויבצע תיקונים אם יהיה צורך. כדאי למצוא מתקין באזור מגוריכם שיספק דודי חשמל בזכרון יעקב או אזור אחר ללא תוספת תשלום עבור ההובלה. בכלל, דאגו להבין היטב מה כולל התשלום עבור הדוד- האם זהו התשלום המלא לאחר מע"מ או שיצוצו לפתע הוצאות בלתי צפויות.

אנחנו ב"סולאר ג'ינו" עוסקים בשיווק והתקנת דודי חשמל בזכרון יעקב וסביבתה כבר 28 שנה, מספקים שירות מהיר ומקצועי.


סולר ג'ינו, נייד: 052-3354699 – שלום