עבודות אינסטלציה

עבודות אינסטלציה כוללות את כל העבודות הקשורות לתחום הצנרת. הן מתפרשות על פני תחומים שונים ונעות מעבודות פשוטות מאוד ועד עבודות מורכבות אשר בהן פתרון הבעיה הוא סבוך, דורש זמן ממושך, עבודה יסודית מאוד וידע וניסיון. עבודות אינסטלציה הן העבודות השכיחות ביותר בתחום תחזוקת הבית ומטפלות בבעיות המטרידות והמציקות ביותר. עבודות אלה רובנו נעדיף להשאיר לטיפולו של אינסטלטור מוסמך ולא לטפל בעצמנו. אילו בעיות ישנן בתחום ואילו עבודות אינסטלציה נדרשות לטיפול בהן?

עבודות אינסטלציה

עבודות אינסטלציה

שיקום צנרת

חלק גדול מהקבלנים הבונים בניין מעדיפים להשקיע את המינימום הנדרש בצנרת אך לא מעבר לכך. כך, לאחר מספר שנים אנו מוצאים את עצמנו עם חלקי צנרת שחוקים מהם ישנם טפטוף, נזילה וגרוע מכך- פיצוץ בצינור. שיקום חלקי צנרת הוא אחת מעבודות האינסטלציה השכיחות ביותר. בעבר היה צורך להרוס שטחים מן הקיר או הריצוף בכדי לפתור את הבעיה. היום ישנם גם אמצעים מתקדמים בעזרתם ניתן לאתר את הנקודה המדוייקת ממנה נובעת הבעיה כמו מצלמות אופטיות זעירות או מצלמה תרמית. איתור הנקודה המדוייקת מאפשר לא להחליף קטע צינור פגום אלא לבצע בו מעין "ניתוח" במהלכו מוחדר חומר איטום הפותר את הבעיה.

פתיחת סתימות קשות

ישנן סתימות שקל יחסית לפתור, לעיתים אפילו באמצעות חומר שנקנה בחנות חומרי בניין. עם זאת, ישנן סתימות קשות שהן כבר מיועדות לטיפול של מקצוענים. לעיתים מקור הסתימה אינו באזור הניקוז אלא דווקא בצנרת המרכזית של הבניין או באזור הביוב אליו חדרו שורשים. מכשור מתקדם ילווה עבודות אינסטלציה מסוג זה שבסופן תשוחרר גם סתימה קשה.

החלפת צנרת מיושנת לחדשה

צנרת מיושנת ושחוקה היא מקור לצרות רבות בתחום האינסטלציה. החלפת צנרת מיושנת לצנרת חדשה היא עבודה ממושכת, לא כזו שמסתיימת כעבור יום עבודה אחד, אך לטווח הארוך היא משתלמת מאוד. היום ישנם סוגי צינורות עמידים יותר הנשחקים פחות מהצינורות המותקנים במבנים בני 20 שנה. החלפת הצנרת לצינורות פלסטיק או SP תוריד באופן משמעותי את מספר הפעמים בהן תזדקקו לאינסטלטור וזאת לתקופה ארוכה.

אנחנו "סולאר ג'ינו" מומחים בביצוע עבודות אינסטלציה שונות, מעבודות פשוטות ומקומיות ועד עבודות מורכבות. אנו מגיעים במהירות, עובדים ביעילות, ביסודיות ועושים הכל בכדי שהבעיה לא תחזור על עצמה לאורך זמן.


סולר ג'ינו, נייד: 052-3354699 – שלום