אינסטלטורים

אינסטלטורים הם מבעלי המקצוע המבוקשים ביותר שישנם. שרברב אש מבצע את עבודתו נאמנה ימצא את עצמו עסוק מהבוקר עד הערב. בעיות אינסטלציה הן בעיות נפוצות אשר נובעות פעמים רבות מבניה בינונית באיכותה או מתיקונים שנעשים באופן רשלני רק בכדי לפתור בעיה לטווח הקצר. בנוסף, אם ישנם לא מעט נושאים לטיפול בתחזוקת הבית שאנו מעדיפים לעשות בהם מאמץ ולבצעם בכוחות עצמנו, בתחום האינסטלציה עדיין אנו מעדיפים לתת למומחים מאיתנו לטפל בבעיה- התעסקות בעמקי הצנרת מרתיעה רבים, גם קשוחים ועמידים. הצירוף של צורך בפתרון מהיר כשמתעוררת בעיה, וחוסר האונים של רובנו מול בעיות מסוג זה מצריכה כל אחד למצוא את האינסטלטור עליו הוא סומך ואליו יוכל לפנות בעת הצורך.

אינסטלטור

אינסטלטור

ערנות וטיפול בזמן- הדרך למנוע פיצוץ

אנו מחפשים אינסטלטורים בדרך כלל כאשר מגיעה כבר שעת ה- ש' והפיצוץ קורה, או המים עולים כבר על גדותיהם. ניתן למנוע זאת. קריאה לאינסטלטור רגע אחד קודם, כאשר חשים שהמים מתחילים לרדת לאט, או כאשר מתגלה כתם רטיבות קטן אך חשוד, תמנע את הפיצוץ. מומלץ להיות עירניים לתחזוקת הבית גם בתחום זה אותו רבים מעדיפים להשאיר אי שם מתחת לבלטות או במעמקי הצנרת.

איך לבחור שרברב?

שרברב היום אינו מה שהיה פעם. היום אינסטלטור צריך להיות בעל ידע רחב בכל הנוגע לצנרת ולא רק מוכן לבצע תיקונים פשוטים. הוא צריך להיות מצוייד במכשירים מתוחכמים כמו מצלמה תרמית שניתן באמצעותה לאתר מקור רטיבות. גם פתיחת סתימות קשות ללא הרס הצנרת, שיקום צנרת מים במקומות מאתגרים כמו מרתפים ועבודות נוספות אותם מבצעים אינסטלטורים דורשות הרבה ניסיון, ידע, מקצועיות והתעדכנות בפיתוחים בתחום. כמו כל בעל מקצוע, כדאי לבחור אינסטלטור באמצעות המלצות שקיבלתם. אם אין המלצות בדקו באתרי אינטרנט רציניים בתחום בעלי המקצוע וחפשו אינסטלטורים באזור מגוריכם. אתרים רציניים מפרסמים לרוב בעלי מקצוע לאחר סינון ובדיקת היותם בעלי מקצוע מורשים ובעלי תעודת יושר. חשוב שהאינסטלטור יהיה זמין ככל האפשר בעת הצורך אך לא על חשבון יסודיות ומקצועיות העבודה.

אנחנו "סולאר ג'ינו" בעלי ניסיון רב בתחום האינסטלציה ומבצעים את כל סוגי התיקונים שישנם, מתיקונים פשוטים ועד המורכבים ביותר. אנו מקפידים לספק שירות מהיר, מקצועי ואדיב ללקוחותינו.


סולר ג'ינו, נייד: 052-3354699 – שלום