איתור נזילות בזכרון יעקב

מים הם משאב טבע חשוב ביותר. עם זאת, מים יכולים לגרום גם לא מעט צרות. אחת ה"היתקלויות" של רובנו עם מים היא כאשר הם חודרים בבתים שלנו למקומות לא רצויים. כאשר רואים כתם רטיבות על הקיר יש לטפל בבעיה באופן מיידי ולא לחכות. ראשית יש לאבחן האם מדובר בחדירת מי גשמים או בעיית אינסטלציה. חדירת גשם מצביעה על בעיה באיטום ודורשת טיפול מתאים. אם לא מדובר על חדירת מי גשם הבעיה היא כנראה באחד הצינורות המרכיבים את הצנרת העוברת בין קירות הבית, תחת הרצפה או מעל התקרה. איך מאתרים ולאן פונים

נזילת מים מצינור

ממה מתחילים?

כאשר מדובר על רטיבות או טפטוף מים באזור הברז באמבטיה, במטבח או המקלחת מקור הבעיה הוא ברור וכל שיש לעשות הוא לקרוא לאינסטלטור אשר יחליף את חלק הצינור הפגום. אם לעומת זאת הרטיבות נראית בכלל בחדר הילדים, האיתור הוא מסובך יותר. אם אתם מתגוררים באזור מישור חוף הכרמל למשל חפשו במצב כזה שירות איתור נזילות בזכרון יעקב וסביבתה אשר מתמחה בתחום. איתור הנזילה דורש עבודת מחקר רבה. כאן נדרש בעל מקצוע אשר איתור נזילות הוא ההתמחות שלו.

מערכת האינסטלציה- נסתרת וגם מורכבת

מערכת האינסטלציה בכל בית, במיוחד כשמדובר על בניין רב קומות, היא אחת המערכות הסבוכות ביותר במבנה. הצינורות מוסתרים מאחורי הקירות, התקרה או הרצפה. כמו במערכת כבישים, ישנם אזורים רגישים יותר של "צמתים" או "חנוכיות" צינורות- מקומות מפגש בין צינורות שיכולים להיות נקודות חולשה. לעיתים הנזילה תבוא ידי ביטוי בקיר שלכם כאשר מקור הבעיה הוא בכלל באזור הצנרת המשותפת של הבניין. לכן, לא כל אחד יכול לבצע איתור נזילות בזכרון יעקב או בכל מקום אחר. נדרש ידע, ניסיון, גישה וגם כלים מתאימים. בנוסף למבנה הסבוך של הצנרת, היא גם מורכבת משלוש צנרות שונות- צנרת המזרימה מים נקיים, צנרת המזרימה מי דלוחין וצנרת מי הביוב. ראשית נדרש אבחון באיזו מערכת בכלל ישנה בעיה. לעיתים ריח לא נעים ירמוז על כך שהבעיה היא במערכת הביוב אך לא תמיד ניתן לדעת ויש לערוך בדיקות מקיפות יותר, כולל לעיתים בדיקות מחוץ למבנה.

לפנות רק למקצוענים

כאמור, לא כל אינסטלטור יכול לאתר נזילות במהירות, יעילות ומבלי לשבור חצי קיר. לשם כך נדרשים ניסיון ומיומנות וגם כלי עזר מתאימים. מצלמה תרמית המציגה תמונה על פי הבדלי חום וקור יכולה להצביע על מקור הנזילה. אזור קר במיוחד יכול לרמוז על ריכוז מים גדול יותר. מצלמה בעלת סיב אופטי .מצלמת את פנים הצינור וניתן לגלות באמצעותה את הנקודה המדויקת בה ישנו סדק בצינור. בין אם מדובר על איתור נזילות בזכרון יעקב ובין אם בכל אזור אחר, פנו רק למומחים בתחום.

אנחנו ב"סולאר ג'ינו" בעלי ניסיון רב באיתור נזילות ומבטיחים טיפול מקצועי והיענות מהירה לקריאתכם.