איתור נזילות בחיפה והקריות

הצנרת המזרימה מים ועוברת בתוך הקירות או תחת הרצפה אינה חסינה מפני רטיבות ולא נותרת כשהייתה למשך שנים ארוכות. המים אשר עוברים בצינורות, הלחות והתנאים השונים גורמים לכך שסדקים נוצרים בצנרת ואלה גורמים לנזילות באזורים שונים ברחבי הבית. לעיתים מקום הנזילה קרוב לנקודת המוצא והרטיבות מתגלה סמוך לברז, הכיור או המקלחת אך לעיתים היא מתגלה במקום אחר סתם כך באמצע הקיר. מדוע חשו באיתור וטיפול מהיר וכיצד עושים זאת?
ילד עם דליפה בדלי

לטפל במהירות- הבעיה לא תחלוף מעצמה

בעיות אינסטלציה הן מן הבעיות שאיש לא אוהב לטפל בהן. רבים מאיתנו נוטים להדחיק את הבעיה ולטאטא אותה .מתחת לשטיח (יותר נכון מתחת לרצפה או מעבר לקיר במקרה הזה…). איתור נזילות וטיפול בהן הם חשובים מאוד. ראשית, הבעיה לא תיפתר מעצמה. גם אם כרגע מדובר על "נזילונת" היוצרת כתם רטיבות קטן, עם הזמן הבעיה רק תחמיר וכדאי לפתור אותה כל עוד היא בתחילתה. נזילה יוצרת רטיבות הגורמת להיווצרות עובש, פטריות ואף הצטברות חיידקים. השהות בחדר אחד עם עובש או פטריות אלה לא מוסיפה כלל לבריאותנו, עלולים להיגרם קשיים בנשימה ועוד רעות חולות. לכן, אל תתעכבו. אם אתם גרים באזור חיפה, חפשו שירות איתור נזילות בחיפה והקריות איכותי אשר יאתר את הנזילה ויפתור את העניין.

מקומות מסתוריים לאיתור נזילות

נזילה המתרחשת מאחורי הברז או האמבטיה היא קלה לאיתור ולטיפול, אך מה קורה כאשר הרטיבות מתגלה בתקרה? יתכן בכלל שהבעיה נ

מצאת אצל השכנים מלמעלה ולא אצלכם. כאן הבדיקה היא גם מורכבת יותר. לעיתים הנזילה מתרחשת במקומות בהם ישנו "צומת" של צינורות- מפגשי צינורות המובילים כמים חמים או קרים. נזילות יכולות להתרחש בצנרת המים הנקיים, צינורות מי הדלוחין או צנרת הביוב. כל אלה דורשים כבר איתור וטיפול של מומחים.

כיצד נעשות הבדיקות ובאילו אמצעים?

איתור נזילות בחיפה והקריות ובכלל הנעשה על ידי מומחים מתבצע בעזרת מכשור טכנולוגי מתוחכם במידת הצורך. ישנן בדיקות פשוטות יותר כמו בדיקת לחץ המגלה איבוד מים מוגזם באזור כלשהו של הצנרת, אך לעיתים נדרשות בדיקות מסובכות יותר הנעשות עם אמצעים מתוחכמים כמו מצלמה תרמית, מצלמה הרגישה לטמפרטורות ומציגה על מסך תמונה באמצעות צבעים. ריכוז קור הבא לידי ביטוי בצבע כחול עשוי להצביע על מקור הנזילה. מצלמה נוספת היא כזו המחוברת לסיב אופטי אותה ניתן להשחיל לתוך הצינור ולגלות האם קיימת בו סתימה או שישנו סדק ולטפל בבעיה. לא כל שירות איתור נזילות בחיפה והקריות מחזיק בציוד כזה. נדרשת מיומנות ומקצועיות רבה בכדי לתפעל מכשירים אלה, לקבל מהם תמונה מדויקת וברורה ולטפל בבעיה באופן יסודי.

גיליתם רטיבות לא ברורה? חושדים בנזילה בצנרת? אנו ב"סולאר ג'ינו נאתר את הבעיה ונטפל בה במהירות