איתור נזילות בעפולה ויקנעם

במיוחד במבנים ישנים אך לא רק בהם נפוצות בעיות של רטיבות ונזילות. מים ידועים בתכונה שלהם לרדת מלמעלה למטה וגם לחדור דרך כל סדק דק שמאפשר להם להתפשט. תכונות אלה גורמות לבעיות רטיבות ונזילות רבות. לעיתים מקור הנזילה הוא קל לאיתור, במיוחד כשהוא ממוקם בסמוך לברז, לאמבטיה או למקלחת, אך פעמים רבות מיקומה של הרטיבות לא מצביע בהכרח על מקור הבעיה, לא תמיד ברור במבט ראשון באיזו צנרת בכלל קיימת בעיה- האם בצנרת המים הנקיים, האם בצנרת מי הדלוחין (מים אפורים) או בצנרת הביוב. לשם כך נדרשת עבודת בילוש של ממש.

נזילה מצינור

האם זהו הגשם או הצנרת

כאשר נתקלים בכתם רטיבות המופיע במקום כלשהו, יש קודם כל לעשות הפרדה בין רטיבות המגיעה כתוצאה מחדירת מי הגשמים בשל איטום לקוי ובין נזילה הקשורה למערכת האינסטלציה. אם אתם מתגוררים באזור העמקים, שירות איתור נזילות בעפולה ויקנעם שהוא מקצועי ואמין יוכל קודם כל לעשות אבחון ראשוני האם מדובר בבעיה כלשהי בצנרת או האם זוהי רטיבות שמקורה חיצוני. אבחנה זו תהיה פשוטה יחסית לאיש מקצוע מיומן, אך במידה וזו בעיית אינסטלציה, גם עבור המיומנים איתור מקור הנזילה יכול להיות אתגר לא קטן.

שלוש מערכות המרכיבות מערכת אחת

איתור נזילות בעפולה ויקנעם או בכל מקום אחר היא משימה סבוכה. מערכת האינסטלציה בבניין מורכבת למעשה משלוש מערכות שונות המתפתלות בין הקירות, הרצפה והתקרה. מערכת אחת היא זו שמזרימה מים נקיים- קרים או חמים מן הצנרת העירונית ומן הדוד אל הברזים. מערכת אחרת היא מערכת הדלוחין או מים אפורים- מי מכונת הכביסה או האמבטיה. מערכת שלישית היא מערכת הביוב המובילה מים מן השירותים אל מערכת הביוב. בכל אחת מן המערכות יכולה להתרחש נזילה. אם בעבר היה צורך לשבור חלקים שלמים של קירות על מנת  להגיע אל מקום הנזילה, היום ישנן שיטות מתוחכמות המאפשרות להצביע על הנקודה המדויקת ממנה מתחילה הנזילה ולתקנה תוך שבירת קירות או ריצוף מינימלית. עם זאת, לא כל שירות איתור נזילות בעפולה ויקנעם מחזיק במכשור המתוחכם המאפשר לעשות זאת.

טכנולוגיה ומקצועיות = עבודה יעילה

האמצעים הטכנולוגיים החדישים העומדים לרשות אינסטלטורים היום הם מצלמה בעלת סיב אופטי הניתנת להחדרה אל מעמקי הצינור, מצלמת אותו מבפנים ומאפשרת להתחקות אחר המקום ממנו מתחילות הבעיות. אמצעי שני הוא מצלמה תרמית המציגה על גבי מסך בצורת צבעים הבדלי חום וקור. אזור קר (בגווני כחול) מעיד על רטיבות ויכול להיות מקור הבעיה. אמצעים אלה חוסכים הרבה בלגן, לכלוך, עבודה מיותרת וזמן. פנו לשירות איתור נזילות בעפולה ויקנעם שהוא בעל ניסיון רב בתחום, עושה שימוש באמצעים חדישים ומספק שירות מקצועי ואחראי.

אחנו ב"סולאר ג'ינו" עוסקים באיתור נזילות במשך שנים, עושים שימוש באמצעים חדישים ומספקים שירות מהיר ויעיל.