איתור נזילות ברמת ישי וטבעון

מערכת האינסטלציה היא אחת המערכות החשובות ביותר בבית. כולנו זקוקים למים באופן שוטף… עם זאת, כאשר מים מתחילים לצוץ באופן בלתי צפוי במקומות שונים בקירות, בתקרה ועוד, הדבר דורש טיפול. רבים נוטים לחכות עם הטיפול בבעיה כאילו תיעלם מעצמה אך הדבר אינו כך. בעיה בצנרת רק הולכת ומחמירה ולא להיפך. איתור נזילות הוא חשוב לצורך פתרון הבעיה אך עם זאת הוא אינו תמיד פשוט. לעיתים נדרשת עבודה רבה וגם שימוש בכלים שלרובנו אין בבית על מנת לאתר את מקור הנזילה.
ברז

מדוע חשוב טיפול מהיר בבעיית נזילה?

כפי שציינו, בעיית נזילה לעולם לא תיפתר מעצמה. תכונת המים היא לפרוץ להם דרך, לנצל כל סדק ולהתפשט למקומות נוספים- זוהי דרך הטבע. כאשר ישנה רטיבות, מתפתחים במקום חיים שאינם רצויים לנו – עובש, פטריות או חיידקים אשר אינם טובים לבריאותנו ולא מומלץ כלל לשהות עימם בחדר אחד, בוודאי שלא לילדים, תינוקות או אנשים הרגישים לכך. בנוסף, המים גורמים לנזקים תחילה לצבע, לאחר מכן לטיח ובסופו של דבר יכולים להרוס קירות שלמים. אל תגיעו למצבים האלה. אם אתם גרים באזור העמקים, למשל, חפשו שירות איתור נזילות ברמת ישי וטבעון אשר יגלה את מקור הבעיה ויפתור אותה במהירות. עיקר העבודה הוא האיתור לכן חפשו שירות איתור נזילות ברמת ישי וטבעון שהוא מקצועי מאוד, אמין ועושה שימוש באמצעים חדשניים לאיתור הנזילה.

ממה מורכבת מערכת האינסטלציה?

איתור נזילות הוא עבודת בילוש קודם כל כי מערכת האינסטלציה בבניין מורכבת למעשה משלוש מערכות שונות: מערכת המים הנקיים, מערכת מי הדלוחין ("מים אפורים"- מי מקלחת או מכונת כביסה) ומערכת הביוב. ואם שלוש אלה אינן מספיקות, ישנן בבתים רבים מערכת הסקה מרכזית או צנרת ניקוז של מזגן שגם בהן יכולה להיות נזילה. ראשית יש לאתר מהי המערכת שבה קיימת בעיה. לעיתים האיתור הוא פשוט יחסית, במיוחד כאשר מקום הבעיה קרוב לברז, למקלחת או לשירותים, אך לעיתים המיקום אינו רומז כלל על מקור הבעיה. אז נדרשת בדיקה של כל אחת מהמערכות, כמו בדיקת לחץ המאפשרת לבדוק היכן ישנו איבוד מים מהיר באופן חשוד.

טכנולוגיה ומקצועיות לאיתור מהיר

כאשר אתם מחפשים שירות איתור נזילות ברמת ישי וקרית טבעון וגם בכל מקום אחר בדקו האם זהו בעל מקצוע המשתמש בעזרים טכנולוגיים. כאשר מקום הרטיבות אינו מרמז על המקור, נדרש שימוש במצלמה תרמית המצביעה על אזורים קרים וחמים כשקור נובע פעמים רבות מריכוז מים מוגבר או מצלמה בעלת סיב אופטי שניתן להכניס לתוך צינור וכך לראות היכן בדיוק ישנו סדק. כמובן שאחזקת העזרים אינה מספיקה. בעל המקצוע צריך להיות מיומן באבחון על פיהם וכמובן בטיפול בבעיה.

מצאתם נזילה לא ברורה? צריכים טיפול דחוף אך מקצועי? אנחנו ב"סולאר ג'ינו" עומדים לרשותכם בכל בעיית נזילה.