החלפת צנרת

החלפת צנרת היא עבודה לא פשוטה, מורכבת וממושכת אך במידה והיא הכרחית, חשוב מאוד לבצע אותה ויותר מכך- שתתבצע על ידי אינסטלטור מומחה ובעל ניסיון, כזה שאתם סומכים עליו לחלוטין. לא כל בעיה בצנרת מחייבת כמובן את החלפת הצנרת כולה. אחת המשימות העומדות בפני האינסטלטור היא לאתר את הבעיה באופן הנקודתי ביותר וכך לבצע שיקום של אזור הצנרת הדורש תיקון תוך הרס מינימלי ואף ללא הרס אזור הצנרת בכלל.

החלפת צנרת

החלפת צנרת

אילו סוגי צנרת ישנם?

ישנם סוגים שונים של צנרת אשר לכל אחד מהם יתרונות וחסרונות. אחד מתפקידיו של האינסטלטור המחליף את הצנרת או חלקים בה הוא לבדוק מהו סוג הצנרת המומלץ. צנרת SP היא צנרת חדשה יחסית העשויה פלסטיק עמיד מאוד ויתרונה הוא שמצטברת בה פחות אבנית. מעבר לצנרת מסוג זה ישנה צנרת אלומיניום הנחשבת אף היא לעמידה, צנרת נחושת ועוד. צנרת הדירה מותקנת באזורים שהגישה אליהם קשה- מתחת לריצוף הבית או בתוך הקירות. המערכת מורכבת מצינורות המובילים מים נקיים, ומצינורות המובילים מים לביוב המרכזי. אלה מחולקים לצינורות מי ביוב ומערכת דלוחין (מים אפורים). החלפת הצנרת באופן גורף לא תמיד נדרשת אלא אם מדובר בשיפוץ הדירה והחלפת מערכת האינסטלציה כולה או שישנם לכל אורך הצנרת פגמים רבים. הזמנת אינסטלטור מיומן תחסוך לכם זמן וכסף.

איתור מקור הבעיה – חלק גדול מהפתרון

החלפת צנרת נדרשת במצבים שונים, חלקם אקוטיים יותר וחלקם פחות. כאשר מדובר על פיצוץ בצינור, איתור מקום הבעיה הוא קל. כאשר זוהי נזילה קטנה יותר, נדרשת עבודת בלשות על מנת לאתר ולהחליף רק את קטע הצינור הפגום. הזמינו אינסטלטור המצוייד במיכשור המסייע באיתור נקודתי של הבעיה- מצלמות אופטיות קטנות המוחדרות דרך חור הביוב או מצלמות תרמיות המאתרות את האזור הבעייתי באמצעות הבדלי חום וקור. עם איתור הבעיה ניתן להחליף קטע צינור קטן ולעיתים רק לחזק את אותו אזור בצינור באמצעות חומר איטום ולחסוך את ההחלפה. בצנרת העשויה SP בדיקה בלחץ תאתר נקודות חלשות ותאפשר החלפה נקודתית של חלקים.

בדיקת תקינות לאחר ההחלפה

לאחר החלפת צנרת חשוב לוודא כי התקלה אכן תוקנה. וודאו כי האינסטלטור ביצע בדיקה בלחץ גם לאחר התיקון ווידא כי הכל כעת תקין. אל תתפשרו על מקצועיות. היום עבודות אינסטלציה ניתן לבצע ביעילות רבה יותר באמצעות מיכשור מתאים, ידע, ניסיון ומקצועיות בתחום.

החלפת צנרת באזור בצפון

אם אתם גרים באזור הצפון- חיפה, קריות, יוקנעם, רמת ישי, קרית טבעון ועפולה וזקוקים להחלפת צנרת, אנחנו כאן בשבילכם. אנחנו ב"סולאר ג'ינו" עוסקים בעבודות אינסטלציה מעל 28 שנה, מבצעים עבודות פשוטות כמורכבות ביעילות ויסודיות תוך שימוש באמצעים טכנולוגים חדישים. אנו דואגים להתעדכן כל הזמן במיכשור המסייע לאיתור נזילות ומבצעים תיקונים באופן נקודתי ללא גרימת הרס לריצוף או לקירות. אנו משתמשים בחלקי צנרת מקוריים בלבד ודואגים לוודא כי ההחלפה בוצעה בהצלחה.


סולר ג'ינו, נייד: 052-3354699 – שלום