שיפוץ חדרי אמבטיה

צרכינו, טעמנו, ורצונותינו בכל הקשור לבית משתנים עם השנים. כאשר הילדים כבר אינם בבית ואנו זקוקים לפחות חדרים, שבירת קירות מבטלת את החדר המיותר ומרחיבה את חלל הבית. כך גם לגבי חדר האמבטיה. שיפוץ חדרי אמבטיה יכול להתבצע בעקבות שינוי בטעם שלנו, למשל הרצון להחליף את הריצוף והקרמיקה, שינוי בצרכים ובעקבותיו החלפת כלים סניטרים כמו החלפת האמבטיה למקלחון, וגם בעקבות בלאי. חדר האמבטיה נתון לרטיבות ולחות מתמשכים אשר גורמים עם הזמן לשחיקה. מכל סיבה שלא תהיה, שיפוץ חדרי אמבטיה צריך להיות יסודי ולא רק קוסמטי. שיפוץ מערכת האינסטלציה היא חיונית כאשר היא בת עשרים שנה או יותר, זאת גם אם לא התגלו בה עדיין בעיות מיוחדות.

שיפוץ חדרי אמבטיה

שיפוץ חדרי אמבטיה

בחירת אריחי הקרמיקה- כך תיצרו את האווירה שתרצו

פעמים רבות אנו רוצים שינוי במראה חדר האמבטיה שלנו, זאת גם אם אין בו פגמים- פשוט כי מתחשק לנו עיצוב אחר. היום ניתן להשיג אריחי קרמיקה משלל סוגים, צבעים, גדלים וצורות. לעיתים מתחשק לבחור צבעים פראיים שיוציאו אותנו מן השגרה. הדבר אפשרי אך כדאי לזכור כי חדר האמבטיה החדש מיועד לחיי שגרה ולטווח ארוך ולכן כדאי לבחור עיצוב שיהיה לנו נעים להתעורר עימו בבוקר וללכת איתו לישון בלילה.

בחירת כלים סניטרים

ממש כמו אריחי הקרמיקה, גם הכלים הסניטרים היום הם מגוונים. הכלים שנבחר- הכיור, השירותים או האמבטיה צריכים להשתלב באופן הרמוני עם הריצוף ואריחי הקרמיקה. ניתן לבחור כלים סניטרים חדשים או לשפץ ולהתקין את הקודמים. הדבר תלוי בתקציב העומד לרשותכם ובמידת הרצון שלכם להחלפה.

החלפה או שיקום מערכת האינסטלציה

שיפוץ חדרי אמבטיה לא חייב להיות חיצוני בלבד. במידת הצורך כדאי שיהיה גם פנימי ויכלול שיפוץ הצנרת, ניתן לבצע זאת במסגרת כוללת של שיפוץ דירות. כאמור, במיוחד אם הצנרת לא הוחלפה כבר כעשרים שנה, אל תהססו והחליפו לפחות חלקים ממנה. הצנרת המומלצת היום היא צנרת SP העשויה משכבות של אלומיניום ופלסטיק. האלומיניום הוא חומר מבודד ההופך את הצינור לעמיד בפני חום ולחץ ואילו הפלסטיק דוחה שומנים וחומרים אחרים מלהצטבר עליו. כך הצינור הוא עמיד במיוחד. היום ניתן להחליף גם חלקים נקודתיים בצינור הנמצאים בשחיקה רבה יותר. את האזורים הללו ניתן לאתר במספר דרכים כמו מצלמה תרמית או מצלמה זעירה בעלת סיב אופטי המוחדרת אל תוך הצנרת דרך פתח האמבטיה.

רוצים להחליף את האמבטיה או הכיור? זקוקים להחלפת הצנרת הישנה בחדשה? אנחנו ב"סולאר ג'ינו" מבצעים התקנת כלים סניטרים וטיפול במערכות אינסטלציה באופן מקצועי ויסודי.


סולר ג'ינו, נייד: 052-3354699 – שלום