שירותי ביוב

מערכת הביוב היא מערכת בבית שאנו מעדיפים להתעלם מקיומה ולא לעסוק בה יותר מדי. למרות תחושת הדחיה שהיא מעוררת ברבים מאיתנו, אי אפשר להתעלם מן העובדה שזו אחת המערכות החשובות ביותר בבית וחלק חשוב מן התשתית העירונית. המצאת מערכת הביוב שדרגה את החיים באופן משמעותי ביותר והעלתה את רמת ההיגיינה והתברואה. מערכת הביוב, כמו כל מערכת, צריכה טיפול שוטף ומציאת פתרונות לתקלות המתרחשות בה. שם בעל מקצוע או חברה המעניקים שירותי ביוב איכותיים על המקרר או בנייד הוא הכרחי. בעיות בביוב מגיעות בהפתעה, וזוהי בהחלט הפתעה לא נעימה לה אנו רוצים למצוא פתרון בהקדם האפשרי.

ביוב

ביוב

טיפול שוטף הוא טיפול מונע

ממש כפי שאנו מבצעים בדיקות בריאותיות שוטפות או טיפולים שוטפים לרכב, כך כדאי להזמין שירותי ביוב מדי מספר שנים לבדיקה כללית של המערכת ולביצוע שטיפה. שטיפת ביוב הנעשית באופן שוטף תהיה קלה ופשוטה יותר מכזו הנעשית כבר כחלק מטיפול בסתימה. שטיפת הביוב נעשית באמצעות הזרמת מים בלחץ גבוה אל תוך צינור הביוב. מים אלה שוטפים את הצינור ומנקים אותו משומנים ולכלוכים שונים ובכך מונעים את הסתימה הבאה.

איתור הבעיה במגוון דרכים

כאשר כבר מתגלה בעיה במערכת הביוב, זה הזמן להזמין חברה המעניקה שירותי ביוב מתקדמים ובעלת ניסיון בתחום. איתור מקור הבעיה מהווה חלק ניכר מפתרונה. בעבר איתור מקור הבעיה חייב הריסה ושבירה של ריצוף אם מדובר בבדיקת צנרת הביוב בבית, או הרס המדרכה וחפירה סביב הבית אם מדובר בבדיקת האזור החיצוני של הצנרת. היום ישנם אמצעים מתקדמים לאיתור מקור הבעיה. החדרת מצלמה זעירה עם סיב אופטי אל תוך הצינור תראה תמונה מדוייקת של מצב הצינור מבפנים ותסייע באיתור נקודות בעייתיות. שיטות נוספות לאיתור הבעיה הן מצלמה תרמית או בדיקה בלחץ המסייעות באיתור נזילות.

שאיבת ביוב

אם נמנעתם מהזמנת שירותי ביוב למרות חשד שקיימת בעיה, הבעיה גדלה ומביאה בסופו של דבר לסתימה הגורמת לעליית שופכין מבור הביוב או בור הספיגה והצפת אזורים נמוכים בעיקר כמו קומות קרקע או מחסנים. זהו מצב לא נעים כלל אך ישנם שירותי ביוב שיפתרו גם למצב זה. בעזרת ביובית מתבצעת שאיבה מסיבית של האזור המוצף. הביובית היא משאית עם מיכל ומשאבה ממנה מוכנס צינור אל האזור המוצף דרכו נשאב נוזל הביוב אל תוך המיכל. לאחר השאיבה ניתן להתחיל לטפל בבעיה ולאתר את מקורה.

אנחנו "סולאר ג'ינו" מעניקים ללקוחותינו שירותי ביוב מתקדמים כבר מעל 28 שנה, מבצעים את כל עבודות הביוב ומטפלים במגוון רחב של בעיות.


סולר ג'ינו, נייד: 052-3354699 – שלום