קבלני ביוב

בעיה בביוב היא בעיה לא נעימה, מפיצה ריח רע בבית, בגינה, באזור המחסנים או בכל מקום אחר בו היא מתעוררת. עם זאת, היא מתרחשת מסיבות שונות. לעיתים ניתן לפתור סתימה קלה בביוב בעזרת חומרים מתאימים באופן עצמאי אך פעמים רבות על מנת להתחיל ולפתור את הבעיה יש לבצע שאיבת מי ביוב ושופכין שהצטברו בעקבות הסתימה. פעולה כזאת כמובן צריכה להתבצע על ידי חברה מקצועית ובפיקוחם של קבלני ביוב. פעולת השאיבה דורשת עבודה באמצעות ביובית- מיכלית בעלת צינור המוחדר אל האזור הסתום ומשאבה השואבת את הפסולת לתוך מיכל עצום מימדים. יש בעיות או שירותים נוספים בתחום אשר נדרש להם קבלן ביוב מקצועי ומנוסה.

צינור ביוב

צינור ביוב

שטיפת ביוב באופן שוטף

רבים מכירים את הטיפול בנושאי הביוב רק כאשר הם צפים ועולים (תרתי משמע…) ומביאים מי שופכין וריח רע ממעמקים, אך את הבעיות הללו ניתן למנוע באמצעות טיפול שוטף. אחד הטיפולים השוטפים הניתנים למערכת ביוב הוא שטיפת ביוב. שטיפת ביוב מדי כמה שנים תמנע בעיות אקוטיות אשר אותן יש לפתור באופן מיידי ובלחץ. השטיפה נעשית באמצעות הזרמת מים בלחץ גבוה אל תוך צינור הביוב ובכך מסלקת לכלוכים, שומנים ושאר חומרים העלולים לסתום את הביוב. לעיתים טיפול זה ניתן כפתרון בעיית סתימה אך ביצוע עבודה זו רגע אחד לפני תמנע את התסכול שבסתימת הביוב.

איתור נזילות וצילום קווי ביוב

כאשר ישנה נזילה מצנרת הביוב יש לאתר את מקורה. איתור הנזילה נעשה באמצעות צילום קווי הביוב. קבלני הביוב המבצעים עבודה זו צריכים להיות בעלי ניסיון רב בתחום ולהיות מצוידים במכשור מתאים. איתור הנזילה נעשה באמצעות בדיקה בלחץ, משאבת יד, או צילום באמצעות מצלמה תרמית המגלה אזורים קרים שמצביעים על רטיבות. כאשר מדובר על בעיה כלשהי בעומק צינור הביוב מוחדרת מצלמה זעירה אל מעמקי הצינור על מנת לגלות את הבעיה. העבודה עם מצלמה זו מצריכה ניסיון בקריאת התמונה המתקבלת והבנת הבעיה.

כיצד לבחור קבלני ביוב?

כאשר מדובר על עבודה מתוכננת מראש כמו החלפת קו ביוב, שטיפת מערכת הביוב לצורך תחזוקה ועוד יש לכם את הזמן לעשות סקר שוק לפני בחירת קבלני ביוב שינהלו את העבודה. בחרו קבלני ביוב בעלי מוניטין וניסיון רב בתחום. בקשו לדעת אילו עבודות דומות ביצעו ובקשו המלצות. אל תתפשרו על איכות העבודה בגלל מחיר זול. יהיה לכך מחיר יקר בהמשך שיבוא בצורת תקלות חוזרות ונשנות. רצוי שיהיה לכם על המקרר שם של בעל מקצוע בתחום. במקרה של תקלה לא יהיה לכם הזמן לבדוק ולבצע סקר שוק אלא תצטרכו לפנות באופן מיידי.

אנחנו "סולאר ג'ינו" מנהלים כבר מעל 28 שנים עבודות שונות בתחום האינסטלציה והביוב, מבצעים עבודות פשוטות ומורכבות כאחד באמצעות מכשור מתקדם.


סולר ג'ינו, נייד: 052-3354699 – שלום