תיקון ביוב

מערכת הביוב היא מערכת אשר בתוכה עובר לכלוך רב, שופכין, פסולת ושומנים אשר עם הזמן מזיקים למערכת וגורמים בסופו של דבר לסתימות בביוב, הצפת מי ביוב ובעיות אחרות הצצות בתוך הדירה או מחוץ לשטח המבנה באזור הקרוב לבור הביוב. כך או כך, בעיות במערכת הביוב אינן נעימות ודורשות פתרון מיידי. לכן, מומלץ ליצור קשר עם חברה אמינה ומקצועית המעניקה שירותי תיקון ביוב או טיפול שוטף במערכת זו מדי תקופה לבדיקות שוטפות וטיפול שוטף. אלה ימנעו את הבעיות הללו. בכל מקרה מומלץ שיהיה לכם מספר טלפון של חברה כזו בהישג יד על כל צרה שלא תבוא (ומאחלים שלא תבוא…).

צינור ביוב

צינור ביוב

תיקון ביוב במעמקים? היום הכל אפשרי

בעיות במערכת הביוב יכולות להיות סתימה הקרובה למערכת הניקוז כמו השירותים אך יכולה להיות טמונה אי שם במעמקי מערכת הביוב. היום ניתן באמצעים חדישים ומתקדמים לאתר את מקור הבעיה באופן מדוייק ללא ניחושים וגם ללא הרס של הריצוף במטרה להגיע לצנרת הביתית או חפירות בחצר בכדי להגיע לצנרת החיצונית. איתור מקור הבעיה הוא תחילתו של כל תיקון ביוב והוא יעשה באמצעות השחלת מצלמות זעירות המצלמות את פנים הצינור. אמנם הפתרון נשמע פשוט, אך רק אינסטלטורים וותיקים ומקצועיים מחזיקים ציוד מתקדם שכזה ונדרש ניסיון רב בכדי לאתר באמצעות הצילום את מקור הבעיה. לעיתים בעיה בצנרת הביוב מתגלה בחלק שאינו שייך למבנה שלכם אלא למערכת התשתית העירונית. צילום כזה מהווה אסמכתא מול העיריה במידה ומגיע לכם החזר עבור התיקון.

פתיחת סתימה בביוב

תיקון ביוב נפוץ הוא פתיחת סתימה. סתימה יכולה להתרחש מסיבות שונות ובמקומות שונים בצנרת. לעיתים בגלל הסתימה תהיה הצפה. במצב זה הטיפול מתחיל בשאיבה של נוזלי השופכין בעזרת ביובית- משאית הכוללת מיכל ומשאבה. נוזלי השופכין נשאבים אל המיכל דרך צינור גדול באמצעות המשאבה שהיא בעלת כוח רב. לאחר מכן נעשה איתור הבעיה. לעיתים מקור הבעיה הוא בשורשי ביוב שסותמים את פתחו של הביוב הקרוב אל הבור. פתיחת הסתימה במצב זה דורש מכשור מסיבי בעזרתו ניתן להתמודד עם שורשי עצים חזקים. לעיתים מתגלה חפץ בתוך הצינור אשר יוצר סתימה. במצב זה הפתיחה נעשית בעזרת שטיפת הצינור בלחץ מים גבוה ודחיפת החפץ החוצה.

אנחנו "סולאר ג'ינו" מבצעים תיקון ביוב באופן יסודי לאחר איתור הבעיה וטיפול בה מן השורש. מבטיחים שירות מהיר ועבודה מקצועית ויסודית.


סולר ג'ינו, נייד: 052-3354699 – שלום