תיקון צנרת ביוב

בעיות במערכת הביוב קורות לא מעט, במיוחד בבניינים בהם צנרת ביוב ישנה. כמו כל צינור, גם צינור ביוב ישחק עם השנים ומתוך כך יתגלו בו סדקים או בעיות בחיבורים. אלה יגרמו לנזילות וטפטופים. נזילה של מי ביוב היא פחות נעימה מנזילה של מים נקיים והיא גם מהווה מפגע תברואתי. מי ביוב מכילים בתוכם גזים רעילים שלא מומלץ לבוא עימם במגע. לכן, כדאי להזמין תיקון צנרת ביוב כבר כאשר מדובר על טפטוף קטן. אל תחכו לסתימה רצינית או הצפה מפתיעה במחסן, בחצר או בדירה. דאגו שיהיה לכם טלפון של בעל מקצוע אמין ורציני שיוכל לפתור את הבעיה במהירות ולטפל בה מן השורש לפני שתחמיר.

תיקון צנרת ביוב

תיקון צנרת ביוב

לאתר את שורש הבעיה- המפתח לפתרון

ההבדל בין שירות מקצועי לכזה שאינו מקצועי הוא יסודיות הטיפול. ישנם לא מעט אינסטלטורים המסתפקים במתן פתרונות שטחיים לבעיה כמו שאיבת מי ביוב במצב של הצפה ללא הגעה לשורש הבעיה וטיפול יסודי בה. אינסטלטור מקצועי, לעומת זאת, לא יסתפק במתן פתרון כזה. שאיבה היא רק תחילתו של הטיפול. לאחר שאיבת מי השופכין והפסולת יש לגשת לאיתור הבעיה. תיקון צנרת ביוב לא יכול להתבצע כראוי ללא איתור מקור הבעיה באופן מקצועי.

כיצד מאתרים את מקור הבעיה?

מקור הסתימה יכול להיות חפץ שנתקע באחד מאזורי הצינור, בין אם בקרבת אזור הניקוז ובין עמוק יותר. הוא יכול להיות גם שורשים שחוסמים את פתח הביוב, במיוחד כאשר מדובר על אזור כפרי בו ישנם עצים רבים סביב הבית. לכל אחת מן הבעיות פתרון שונה. כאשר הבעיה היא נזילה, נדרש תיקון הצנרת עצמה. בעזרת מצלמות זעירות המוחדרות אל פנים הצינור ניתן לאתר את האזור הפגום ולהעריך מהי מידת הפגם ומידת התיקון הנדרש. אם הפגם הוא קל יחסית, ניתן לתקן את הצינור על ידי החדרת חומר האוטם את אזור הנזילה וכך פותר את הבעיה. אם מדובר על קטע שלם שהוא פגום, ניתן עדיין במינימום של הרס להחליפו בקטע צינור חדש אשר יתבלה פחות.

פלסטיק ואלומיניום במקום ברזל

צנרת ביוב בבתים ישנים היתה עשויה ברזל. צינורות העשויים ברזל נתונים לשחיקה מהירה יותר בגלל קורוזיה הגורמת להחלדה. תיקון הצנרת נעשה באמצעות החלפת החלקים הישנים בחדשים. חלקים חדשים העשויים שילוב של אלומיניום ופלסטיק או נחושת אשר אינם נתונים להחלדה ושחיקה כמו הברזל.

זקוקים לתיקון צנרת הביוב? שוקלים להחליף את הצנרת הישנה בחדשה? אנו "סולאר ג'ינו" מבצעים עבודות מסוג זה מעל 28 שנה ונשמח לעשות זאת עבורכם באמצעים חדישים וניסיון רב העומדים לרשותנו.


סולר ג'ינו, נייד: 052-3354699 – שלום