שרברב בחיפה

מערכת האינסטלציה היא אחת המערכות המורכבות בבית. מערכת הצינורות מתפתלת בין קירות הבית, תחת הרצפה או מעל התקרה כוללת צנרת מים נקיים, מי דלוחין וצנרת ביוב. בכל אחת מן הצנרות האלו נתקלים לעיתים בבעיות. פעם מדובר על נזילה שלא ברור מהיכן הגיעה, פעם זוהי סתימה בשירותים- סיטואציה כלל לא נעימה ופעם פיצוץ בצינור אשר גורם גם לכם להתפוצץ. לעיתים ניתן להתגבר על סתימה קלה מאוד גם בכוחות עצמכם, אך לרוב זהו טיפול שטחי והבעיה תצוץ תוך זמן קצר מחדש. עקב כך, אינסטלטורים, או שרברבים הם מבעלי המקצוע המבוקשים ביותר. איך לבחור את השרברב שיעשה את העבודה כפי שצריך ולמה בכלל בעיות אינסטלציה הן כאלה שכיחות?
שרברב מתקן כיור

איכות בניה לקויה- המקור הראשוני לכל הצרות

המקור הראשוני לבעיות אינסטלציה אפילו במבנים חדשים יחסית היא איכות החומרים וההשקעה בהתקנתם. לקבלני בניין ישנה נטייה לרכוש צינורות העשויים חומרים זולים יחסית ואף להשקיע פחות בהתקנתם. חיסכון בחומרי איטום , רכישת מצינורות העשויים חומרים זולים הנוטים להיסדק או להחליד הם המקור הראשוני לבעיות האינסטלציה שצצות כבר לאחר מספר שנים. כל שרברב בחיפה יודע כי היום גם במבנים בני חמש שנים מתחילות לצוץ בעיות. הדבר חמור אפילו יותר במבנים ישנים אשר בהם מים רבים כבר עברו בצנרת ולכן סדקים בצינורות או סתימות המובילות לפיצוצים הם שכיחים. גם תיקונים מרושלים מביאים לבעיות חוזרות ונשנות.

אינסטלציה- גם עבודות מורכבות

שחרור סתימה בכיור או החלפת מצוף בניאגרה נחשבות לעבודות אינסטלציה פשוטות יחסית אשר כל שרברב בחיפה ובכלל יכול לבצע עם זאת, ישנן גם עבודות אינסטלציה מורכבות ומסובכות אשר דורשות ניסיון רב, מקצועיות וגם כלים מתאימים. איתור נזילות למשל הוא עבודה מורכבת הדורשת עבודת בילוש ממש. לא תמיד מקום הרטיבות מצביע על מקור הנזילה ויש להשתמש בעזרים טכנולוגיים כמו מצלמה תרמית או מצלמה בעלת סיב אופטי. גם סתימה בביוב יכולה להיות מורכבת. לעיתים הסתימה היא בפתח הביוב בעקבות חדירת שורשים ואז יש צורך בכלים כבדים לשחרור הסתימה. לכן, עדיף למצוא בעל מקצוע רציני.

איך לבחור את השרברב שלכם?

ראשית, כדאי למצוא אותו עוד לפני שישנה סתימה, פיצוץ בצינור או כל בעיה אחרת. חפשו שרברב בחיפה אם אתם מעיר הכרמל מראש. כמו בבחירת כל בעל מקצוע אחר חפשו המלצות מאנשים שאתם מכירים. אם לא בדרך זו, חפשו דרך פורטלים רציניים של בעלי מקצוע בהם גם עושים עבורכם סינון מסוים ומפרסמים רק את שמם של בעלי מקצוע בעלי תעודה מקצועית ותעודת יושר מהמשטרה. גם אם הגעתם לאינסטלטור בדרך אחרת אל תהססו לבקש ממנו לראות תעודה מקצועית- זוהי זכותכם. חפשו שרברב בחיפה שיש לו ניסיון רב בהתמודדות גם עם בעיות מורכבות והוא מצויד בהתאם.